Menu

Premier League: egal intre Tottenham si Chelsea

ربح الكثير من المال بسرعة Meciul de pe White Heart Lane s-a terminat cu scorul de 1-1:

opcje binarne forex forum

test enan In etapa cu numarul 17 din Premier League, s-a desfasurat pentru 144-a oara derby-ul Londrei dintre Tottenham si Chelsea. Confruntarea s-a terminat cu scorul de 1-1 multumita golurilor marcate de Adebayor pentru gazde si de Sturridge pentru oaspeti.

http://teen-spanking.com/?popka=opciones-binarias-es-real opciones binarias es real Cei de la Tottenham au trecut in avantaj prin fostul jucator al Arsenal-ului in minutul 8. Sandro i-a furat mingea lui Mikel la mijlocul terenului si i-a pasat-o lui Bale care a tasnit spre poarta lui Cech. Bale a centrat in mijlocul careului, Cech a gresit si a iesit prea repede din poarta, lasand-o goala. Lui Adebayor nu i-a fose deloc greu sa inscrie primul gol al meciului cu poarta goala.

ثنائي نظام خيارات التحميل المجاني Cei de la Chelsea au ridicat ritmul jocului, incercand sa egaleze, dar in minutul 20, Sturridge a irosit o ocazie superba de gol. Patru minute mai tarziu, acelasi atacant englez a reusit golul care a readus echilibrul intre cele doua echipe. Tottenham a riscat sa piarda meciul cand, in minutul 29, Drogba a sutat cu stangul dar a nimerit bara.

scientific forex system review In repriza a doua, ritmul meciului a incetinit, iar cele doue echipe pareau satisfacute de rezultat. Singura ocazie adevarata din a doua repriza a fost aceea a gazdelor din minutul 92, dar Terry a reusit sa o intrerupa.

binär optionen kurse In urma acestui rezultat, Tottenham Spurs ramane pe locul 3 cu 35 de puncte, la 9 puncte de la lidera clasamentului, Manchester City. In schimb, Chelsea este in urma celor de la Tottenham, pe pozitia a patra, cu 33 de puncte.