Menu

Favoritele defileaza in Premier League

• Scris de Ioan Ciocoiu
  • Categorie: Fotbal Extern
Etapa lipsita de surprize weekend-ul trecut in Premier League. Toate favoritele la titlu au reusit sa obtina victorii importante in meciurile disputate in campionat.

broker binario Arsenal a trecut la pas pe Emirates Stadium de West Bromwich Albion, echipa romanului Gabriel Tamas. Pentru tunari au inscris Van Persie, Vermaelen si Arteta. A fost al 11-lea gol in actualul campionat al lui Robin Van Persie, atacantul olandez aflandu-se intr-o forma de zile mari.

Make stock broker education requirements Manchester United a trecut cu emotii pe teren propriu de Sunderland, scor 1-0. Trupa lui Sir Alex Ferguson a preluat conducerea in minutul 45 dupa autogolul lui Wes Brown, fostul component al “diavolilor rosii”. Meciul a fost precedat de o ceremonie dedicata antrenorului lui United, care a serbat 25 de ani de cand a venit la carma echipei.

consigli investire in opzioni Chelsea a castigat in deplasare impotriva celor de la Blackburn Rovers. A fost un meci greu pentru trupa antrenata de portughezul Andre Villas-Boas, care venea dupa 3 meciuri consecutive fara victorie. Londonezii au castigat la limita, prin golul marcat de Frank Lampard in minutul 51. Dupa o prima repriza stearsa echipa oaspete a inceput sa controleze jocul, iar golul emblematicului mijlocas englez s-a dovedit suficient pentru obtinerea celor 3 puncte.

buy you a drank lyrics Manchester City a reusit o noua victorie, obtinuta insa cu emotii, pe terenul celor de la Queens Park Rangers. Echipa antrenata de Roberto Mancini a invins cu 3-2, dupa golurile marcate de Edin Dzeko, David Silva si Yaya Toure. Astfel, “cetatenii” au ramas lideri in Premier League, la 5 puncte de marea rivala Manchester United.

traden mit binären optionen lernen De remarcat victoria celor de la Tottenham pe terenul rivalei londoneze Fulham, dar si succesul categoric al celor de la Bolton, 5-0 pe teren propriu contra micutei Stoke City.