Menu

Barcelona, anchetata - Campioana Spaniei este acuzata ca ar fi facut blat in ultima etapa din Primera Division

bitwiss com Barcelona, acuzata de blat

buy Finpecia over the counter Cu titlul de campioana deja acontat, FC Barcelona a remizat surprinzator, scor 2-2, in ultima etapa din Primera Division cu Deportivo. Intamplator sau nu, remiza obtinuta i-a ajutat pe cei din La Coruna sa se salveze in ultimul moment de la retrogradare. Liga Profesionista din Spania investigheaza deja partida, catalanii fiind acuzati ca s-ar fi dat la o parte pentru ca Depor sa egaleze.

Barcelona si-a facut in prima repriza jocul de regularitate, catalanii conducand la un moment dat cu 2-0. Finalul de meci le-a apartinut insa oaspetilor, acestia reusind sa egaleze. Lucas Perez si Diogo Salomao au inscris, iar Deportivo a obtinut surprinzator exact remiza care a salvat-o de la retrogradare.

robot opzioni binarie demo Jurnalistii de la sport.es il citeaza si pe Albert Lopo (fundasul de 35 de ani al celor de la Deportivo), cel care ar fi recunoscut dupa incheierea partidei ca l-a rugat pe Xavi ca Barca sa "o lase mai moale" in a doua repriza a disputei de pe "Camp Nou".