Menu

Pantilimon, meci mare in Premier League

iqopton Pantilimon, meci mare in Premier League

come vincere nelle opzioni binarie Costel Pantilimon a facut un nou meci mare in Premier League, contribuind decisiv la victoria lui Sunderland in derbiul cu Newcastle.

Internationalul roman s-a remarcat in finalul primei reprize, atunci cand a executat foarte bine o lovitura libera, Fletcher a deviar usor, iar Defoe a deschis scorul cu un sut frumos, de la 18 de metri.

binäre optionen tutorial auf youtube von mike Apoi, in partea secunda, cu un sfert de ora inainte de final, "Panti" a intervenit excelent la reluarea lui Remy Cabella, pastrandu-si echipa in avantaj.

roboter binäre optionen Romanul a fost din nou laudat de englezi, care il considera unul dintre cei mai buni portari din Premier League.

forex växla pengar kort Sunderland a castigat derbiul cu Newcastle cu scorul de 1-0 si a urcat pe locul 15 in clasamentul din Anglia.

world forex trading sessions M.D.

كيف تربح المال من الإنترنت للمراهقين autopzionibinarie senza investimento Citeste mai mult http://www.ziare.com/costel-pantilimon/stiri-costel-pantilimon/pantilimon-meci-mare-in-premier-league-1356798