Menu

Victorie extrem de importanta pentru Contra, la Getafe

beaned binary options Victorie extrem de importanta pentru Contra, la Getafe

Tastylia Portugal Echipa din Spania a lui Cosmin Contra, Getafe, a inregistrat un succes duminica in Primera Division, scor 1-0 in fata celor de la Malaga.

Singurul gol al meciului a fost marcat de Michel in minutul 25. Pasa de gol i-a apartinut fostului jucator al Astrei, Karim Yoda.

best binary software Malaga a avut si un om eliminat pe final, in minutul 92, pe Wellington, dupa al doilea galben primit.

hdfc forex currency exchange rates Trupa lui Contra este pe 12 acum in Spania, cu 6 puncte acumulate in noul sezon.