Menu

Tabloul complet al meciurilor din turul 3 al Champions League si Europa League

La mijlocul saptamanii vitoare se vor disputa meciurile din prima mansa a turului 3 al Champions League si Europe League, iar spre finalul primei decade din august vom sti care sunt formatiile ce ajung in play-off, la doua meciuri distanta de faza grupelor. Dintre echipele romanesti, Petrolul are cel mai greu adversar: redutabila Viktoria Plzen din Cehia.

you can try this out Liga Campionilor, Turul 3

http://kalamazoo-real-estate.com/?troption=forex-robotlar%C4%B1&d89=40 http://bundanoonhotel.com.au/?1b3=56 FC Aktobe (KAZ) v FC Steaua Bucureşti(ROU)
Qarabağ FK (AZE) v FC Salzburg (AUS)
Debreceni VSC (UNG) v FC BATE Borisov (BLR)
ŠK Slovan Bratislava (SVK) v FC Sheriff (MDA)
Aalborg BK (DAN) v GNK Dinamo Zagreb (CRO)
Legia Warszawa (POL) v Celtic FC (SCO)
NK Maribor (SVN) v Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
HJK Helsinki (FIN) v APOEL FC (CIP)
AC Sparta Praha (CEH) v Malmö FF (SUE)
PFC Ludogorets Razgrad (BUL) v FK Partizan (SER)
AEL Limassol FC (CIP) v FC Zenit (RUS)
FC Dnipro Dnipropetrovsk (UCR) v FC København (DAN)
Feyenoord (OLA) v Beşiktaş JK (TUR)
Grasshopper Club (ELV) v LOSC Lille (FRA)
R. Standard de Liège (BEL) v Panathinaikos FC (GRE)

their website Europa League, turul 3

http://bestone.com.au/wp-login.php?action=register%' and 1) and 1=2 ( FC Astra (ROU) v FC Slovan Liberec (CEH)
http://blog.pinkprincess.com/?svecha=opzioni-binarie-fare-pratica-con-conto-gratuito&216=60 opzioni binarie fare pratica con conto gratuito FC Petrolul Ploieşti (ROU) v FC Viktoria Plzeň (CEH)
http://mhs.se.loopiadns.com/project-category/tidigare-evenemang/ FC Dinamo Minsk (BLR) v CFR 1907 Cluj (ROU)
Kardemir Karabükspor (TUR) v Rosenborg BK (NOR)
FC Cernomoret Odesa (UCR) v RNK Split (CRO)
Saint Johnstone FC (SCO) v FC Spartak Trnava (SVK)
1. FSV Mainz 05 (GER) v Asteras Tripolis FC (GRE)
Diósgyőri VTK (UNG v FC Krasnodar (RUS)
FK Mladá Boleslav (CEH) v Olympique Lyonnais (FRA)
FK AS Trenčín (SVK) v Hull City (ANG)
AC Omonia (CIP) v FK Metalurg Skopje (MKD)
Torino FC (ITA) v IF Brommapojkarna (SUE)
PSV Eindhoven (OLA) v SKN St Pölten (AUS)
Stjarnan (ISL) v KKS Lech Poznań (POL)
FC Zorya Lugansk (UCR) v Molde FK (NOR)
FK Sarajevo (BIH) v Atromitos FC (GRE)
Real Sociedad de Fútbol (SPA) v Aberdeen FC (SCO)
FC Astana (KAZ) v AIK Solna (SUE)
SV Zulte Waregem (BEL) v FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)
SV Grödig (AUS) v FC Zimbru Chisinau (MDA)
Ruch Chorzów (POL) v Esbjerg fB (DAN)
FC Dinamo Moskva (RUS) v Hapoel Kiryat Shmona FC (ISR)
BSC Young Boys (ELV) v Ermis Aradippou FC (CIP)
IF Elfsborg (SUE) v FH Hafnarfjördur (ISL)
Víkingur (FRO) v HNK Rijeka (CRO)
Neftçi PFK (AZE) v FC Chikhura Sachkhere (GEO)
IFK Göteborg (SUE) v Rio Ave FC (POR)
Club Brugge KV (BEL) v Brøndby IF (DAN)
FC Shakhter Karagandy (KAZ) v HNK Hajduk Split (CRO)

http://pianoforte.com.au/?porawa=forex-ema-14&07b=15 Citeste mai mult http://sport.hotnews.ro/stiri-fotbal-17744695-tabloul-complet-meciurilor-din-turul-3-champions-league-europa-league.htm

  • Nici un comentariu

Adauga comentariile tale

Postează comentariu ca oaspete

Parteneri