Menu

Cupa UEFA: Trageri la Sorti

  • Scris de Administrator
  • Categorie: Fotbal Extern


Wisla Cracovia (Polonia) - Iraklis Salonic (Grecia)
Livorno (Italia) - Pasching (Austria)
Dinamo Zagreb (Croatia) - AJ Auxerre (Franta)
Brondby (Denmarca) - Eintracht Frankfurt (Germania)
Atromitos (Grecia) - FC Sevilla (Spania)
Besiktas Istanbul (Turcia) - TSKA Sofia (Bulgaria)
Vitoria Setubal (Portugalia) - SC Heerenveen (Olanda)
Olympique Marseille (Franta) - Mlada Boleslav (Cehia)
Atvidabergs (Suedia) - Grasshoppers Zurich (Elvetia)
Trabzonspor (Turcia) - Osasuna (Spania)
FC Basel (Elvetia) - Rabotnicki (Macedonia)
West Ham United (Anglia) - Palermo (Italia)
Feyenoord (Olanda) - Lokomotiv Sofia (Bulgaria)
Ruzomberok (Slovacia) - FC Bruges (Belgia)
FC Sion (Elvetia) - Bayer Leverkusen (Germania)
Partizan Belgrad (Serbia) - FC Groningen (Olanda)
Slavia Praga (Cehia) - Tottenham Hotspur (Anglia)
Cernomoret Odessa (Ucraina) - Hapoel Tel Aviv (Israel)
Sporting Braga (Portugalia) - Chievo Verona (Italia)
Levadia Tallinn (Estonia) - Newcastle United (Anglia)
Molde (Norvegia) - Glasgow Rangers (Scotia)
Fenerbahce Istanbul (Turcia) - Randers (Danemarca)
Red Bull Salzburg (Austria) - Blackburn Rovers (Anglia)
Schalke 04 (Germania) - Nancy (Franta)
Standard Liege (Belgia) - Celta Vigo (Spania)
Maccabi Haifa (Israel) - Litex Loveci (Bulgaria)
Derry City (Irlanda) - Paris Saint-Germain (Franta)
Hertha Berlin (Germania) - Odense (Denmarca)
Legia Varsovia (Polonia) - Austria Viena (Austria)
Panathinaikos Atena (Greecia) - Metalurg Zaporoje (Ucraina)
Lokomotiv Moscova (Rusia) - Waregem (Belgia)
Sparta Praga (Cehia) - Hearts (Scotia)
Ethnikos Achnas (Cipru) - RC Lens (Franta)
Slovan Liberec (Cehia) - Steaua Rosie Belgrada (Serbia)
AZ Alkmaar (Olanda) - Kayserispor (Turcia)
Rubin Kazan (Rusia) - AC Parma (Italia)
IK Start (Norvegia) - Ajax Amsterdam (Olanda)
Artmedia Bratislava (Slovacia) - Espanyol Barcelona (Spania)

  • Comentarii
  • Nici un comentariu

Adauga comentariile tale

Postează comentariu ca oaspete

Parteneri