Menu

Europa League: Pandurii Tg. Jiu joacă în grupa E. Cine sunt adversarele

1 minute binary options system Europa League: Pandurii Tg. Jiu joacă în grupa E. Cine sunt adversarele

För Viagra 200 mg utan recept Echipa de fotbal Pandurii Tg. Jiu le va avea ca adversare pe Fiorentina (Italia), Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina) şi Pacos Ferreira (Portugalia) în Grupa E a Europa League, în urma tragerii la sorţi care a avut loc vineri la Monte Carlo.

opciones binarias estrategia 2 minutos Meciurile se vor disputa în perioada 20 septembrie - 6 decembrie, scrie Agerpres.

binäre optionen viel geld Pandurii Tg. Jiu s-a calificat în Grupele Europa League după o victorie de senzaţie în deplasare, cu scorul de 2-0, în faţa formaţiei Sporting Braga, joi seara, în manşa a doua a playoff-ului competiţiei.