Menu

Cupa Romaniei 2006

  • Scris de Administrator
  • Categorie: Fotbal Intern

Finala - 17 Mai 2006

Viagra generika billig bestellen Rapid Bucuresti - FC National Bucuresti 1-0 (dupa prelungiri)

Semifinale - 22 Martie / 26 Aprilie 2006

opcje binarne podatek Rapid Bucuresti - Petrolul Ploiesti 4-1 | 3-3
Farul Constanta - recensioni su opzioni binarie FC National Bucuresti 1-0 | 1-4

Sferturi - 7 Decembrie 2005

alternativas forex tester Petrolul Ploiesti - Poli Timisoara 3-2
binäre optionen volksbank Rapid Bucuresti - Poli Iasi 1-0
Otelul Galati - i need to buy Viagra without a prescription in High Point North Carolina FC National 0-0 (3-4)
Jiul Petrosani - binära optioner live Farul Constanta 0-1

Optimi - 26 Octombrie 2005

long term operazioni binarie Petrolul Ploiesti - Dinamo Bucuresti 2-1
FCM Tirgoviste - forex yatırım Poli Timisoara 1-3
binära optioner wiki FC National - Universitatea Craiova 1-1 (4-3 dupa pen.)
Cetatea Suceava - http://www.remedy-stores.com/?straysjatina=opzioni-binarie-grafici-tempo-reale&17e=4f opzioni binarie grafici tempo reale Rapid Bucuresti 2-3
Rapid II - binäre optionen trader kopieren Farul Constanta 3-4
FCM Bacau - http://www.studio-asnieres.com/?serimepoke=ganar-con-opciones-binarias ganar con opciones binarias Jiul Petrosani 0-2
Pandurii Tg. Jiu - http://pelicanhouse.nl/?nsover=iqoption-riconoscimenti iqoption riconoscimenti Otelul Galati 0-2
beställa Sildenafil Citrate lagligt Poli Iasi - FC Vaslui 2-1

Saisprezecimi - 20-21 Septembrie 2005

Gloria Buzau (B1) - köpa Viagra malmö Farul Constanta 1-2
CS Otopeni (B2) - Buy Tastylia (Tadalafil) Without Prescription Online Poli Timisoara 2-5
CFR Timisoara (B3) - FC National Bucuresti 1-3
Rapid II Bucuresti (B2) - Steaua Bucuresti 0-0 (8-7 dupa pen.)
FCM Resita (B3) - Rapid Bucuresti 0-1
Dunarea Galati (B2) - Dinamo Bucuresti 0-1
Universitatea Craiova (B2) - CFR Cluj 1-0
Unirea Dej (B3) - Politehnica Iasi 0-1
Gaz Metan Medias (B3) - Otelul Galati 0-0 (2-4 dupa pen.)
FC Bihor Oradea (B3) - Jiul Petrosani 0-1
FCM Targoviste (B1) - FC Arges Pitesti 3-2
Petrolul Ploiesti (B2) - Gloria Bistrita 2-1
Callatis Mangalia (B1) - Pandurii Targu-Jiu 0-2
Cetatea Suceava (B1) - Sportul Studentesc 2-1
Gloria Bistrita II (B3) - FC Vaslui 1-2
FC Brasov (B1) - FCM Bacau 2-2 (4-6 dupa pen.)

Runda a VI-a - 6-7 Septembrie 2005

FCM II Bacau - FCM Dunarea Galati 0-2
FC Snagov - CS Otopeni 0-4
CS Chimia Brazi - Petrolul Ploiesti 0-1
FC Cetatea Suceava - FC Laminorul Roman 1-0
SC FC Gloria Buzau - FC Dacia Unirea Braila 2-1
FC Altay Constanta - FC Callatis Mangalia 1-2
FC Dunarea Giurgiu - Rapid II Bucuresti 0-0 (2-4 dupa 11m)
SC FCM Targoviste - FC Caracal 1-0
CS Dacia Mioveni - Universitatea Stiinta Craiova 1-2
CS Minerul Motru - FCM Resita 0-4
CFR Timisoara - Corvinul Hunedoara 1-0
CS Forex Brasov - FC Brasov 2-3
CS Gaz Metan Medias - FC Apulum Alba Iulia 3-0
FC Liberty Oradea - FC Bihor Oradea 0-3
FC Unirea Dej - IS Campia Turzii 1-0
Gloria Bistrita II - FC Armatura Zalau 1-0

Runda a V-a - 30 August 2005

FC Snagov (C3) - Unirea Urziceni (B2) 2 - 1
Electrosid Titu (C4) - FCM Targoviste (B2) 0 - 2
Precizia Sacele (B1) - Gaz Metan Medias (B3) 2 - 3
Portul Constanta (B1) - Callatis Mangalia (B1) 2 - 3 (0-2, 2-2)
Armatura Zalau (B3) - Olimpia Satu Mare (B3) 5 - 3 (2-1, 3-3)
FC Baia Mare - Gloria Bistrita II 0 - 0 (3-4 dupa 11m)
Petrolul Ticleni (D) - Minerul Motru (B2) 0 - 0 (3-4 dupa 11m)
Dinamo II Bucuresti (B2) - Rapid II Bucuresti (B2) 0 - 0 (2-3 dupa 11m)
Inter gaz Bucuresti (B2) - CS Otopeni (B2) 0 - 2
Petrolul Ploiesti (B2) - Poiana Campina (B2) 1 - 0
Cetate Suceva (B1) - FC Botosani (B1) 1 - 0
Unirea Dej (B3) - Universitatea Cluj (B3) 3 - 0
FCM Bacau II (C1) - Petrolul Moinesti (B1) 2 - 1
Chimia Brazi (C4) - Astra Ploiesti (B2) 2 - 1
Dunarea Giurgiu (B2) - Juventus Bucuresti (B2) 1 - 0
Unirea Sanicolau Mare (B3) - FCM Resita (B3) 1 - 2
UM Timisoara (C7)- CFR Timisoara (B3) 0 - 1
Minerul Lupeni (B3)- Corvinul Hunedoara (B3) 0 - 1
Forex Brasov (B1) - FC Sibiu (B2) 2 - 0
Progresul Corabia (C5) - Universitatea Craiova (B2) 0 - 2
Bihorul Beius (C7) - Liberty Salonta (B3) 1 - 2
Inter Blaj (C6)- Apulum Alba Iulia (B3) 0 - 2
Tractorul Brasov (C9)- FC Brasov (B1) 0 - 3
UTA Arad (B3)- FC Bihor Oradea (B3) 0 - 1
Unirea Ungheni (C9) - IS Campia Turzii (B3) 1 - 3
CFR Pascani (C1) - Dunarea Galati (B1) 1 - 1 (4-5 dupa 11m)
Laminorul Roman (B1) - Ceahlaul Piatra Neamt (B1) 1 - 0
Unirea Faurei (C2) - Dacia Unirea Braila (B1) 1 - 4
Altay Constanta (B1) - Midia Navodari (B1) 3 - 0
Oltul Draganesti (D)- FC Caracal (B2) 0 - 2
Politehnica Galati (C2) - Gloria Buzau (B1) 0 - 2
CSM Ramnicu Valcea (B2) - Dacia Mioveni (B2) 1 - 4
  • Nici un comentariu

Adauga comentariile tale

Postează comentariu ca oaspete

0 restricţie de caractere
Textul trebuie să aibă mai mult de 5 caractere

Parteneri